Konfirmasjonar
Konfirmasjonar

Dei to første helgene i mai er det konfirmasjonar i kyrkjene våre.

Dei to neste helgene er det konfirmasjonar i kyrkjene våre. Me har 115 flotte konfirmantar denne våren. 

Her er oversikt over konfirmasjonane, og namn på konfirmantane:

 

Bremnes laurdag 5. mai kl.10.30

Trine Andersen

Emil Andre Natterøy Flister

Jenny Gilje

Jonas Habbestad Gjerde

Cathrine Alice Gjerde

Johanne Sortland Grindheim

Oda Sortland Grindheim

Jenny Haugland

Christer Havn

Andreas Hovland

Eivind Mæland

Sivert Johan Sortland

Even Klubben Sortland

Mia Sortland

Sandra Stavland

Trine Sjøvold Stensen

Helene Sæverud

Lauritz Nesse Sørensen

Jørgen GrindheimTeigland

Jørgen Sørvik Torkelsen

Nicolai Ynnesdal

 

Bremnes laurdag 5. mai kl. 12.30

Magnus Eidesvik

Vilde Folgerø

Magnus Habbestad

Martin Kristiansen Halleraker

Erlend Tjensvoll Hollund

Ola Hollund

Viktor Emil Hovland

Hanna Alfsvåg Kirketeig

Hannah Bergtun Markhus

Frida Fylkesnes Nysten

Mika Andre Agasøster Rinne

Amalie Rogne

Siren Vold Stavland

Thomas Jacobsen Stokke

Jannike Skulstad Særsten

Johann Drage Sæverud

Amalie Søvik

Markus Stoknes Taranger

Aleksander Meling Tverborgvik

Hanna Habbestad Ytrøy

 

Bremnes søndag 6. mai kl 11.00

Lars Inge Bergtun

Marte Berntsen

Adrian Alvsvåg Bukkøy

Christina Urang Folgerø-Holm

Thea Tysse Fylkesnes

Erik Fylkesnes

Tom Andre Lydersen Grønås

Julie Sæverud  Gåsland

Andreas Ådland Hausken

Vegard Fagerbakke Helvik

David Johan Hollund Jørgensen

Martin Habbestad Larsen

Aleksander Mikkelsen

Emil Mæland Rolfsnes

Elisabeth Sæverud Onarheim

Thea Habbestad Skaar

 

Bømlo søndag 6. mai kl 11.00

Jone Amundsen

Marcus Eidesvik

Kristianna Eidesvik

Zeinab Suleiman Hovland

Aurora Lodden

Joachim Lønning

Emma Melkevik

Stian Olsen

Maytinee Ruangrit

Daniel Aspelund Sandslett

Øystein Selle Barane

Tore Strand

Emil Vespestad

Nora Vestrheim Øvrebø

 

Bremnes laurdag 12. mai kl. 11.00

Magnus Aakre

Idar Instefjord Agasøster

Alexander Amble

Tobias Kvernenes

Ingjerd Lønning Gjøsæter

Mari Mæland

Kristina Halleraker Rolfsnes

Juni Uddal Torget

Tønnes Wichmann Wiik

 

Moster laurdag 12.mai kl.12.00

Aurora Pedersen Alme

Bjørn Erik Torkelsen Fagervik

Henrik Garatun

Ola Knutsen Grønås

Martin Kvarven

Ole Løkke Pedersen

Hedda Emilie Johannessen Nielsen

Trine Andreassen Romslo

Henrik Schmidt

Ada Stavland

Mats Bjerk Steinsland

 

Moster søndag 13.mai kl.11.00

Tilde Bergheim Halvorsen

Tor Taraldsøy Birkeland

Birgitte Løklingholm Eng

Kristoffer Ingvaldsen

Mikal Bjørkelund Notland

Kajsa Røksund

Ingri Sjursen

Erling Mikal Forland Sønstabø

Tristan Trier

 

Lykling søndag 13 .mai kl 10.00

Patrik Andre Ostad Gullaksen

Helene Simonsen Hope

Karine Mæland

Margrete Nesse

Trygve Husa Sørenes

Julie Urangsæter

Sebastian Oa Våge

 

Lykling søndag 13.mai kl. 12.00

Marit Flokenes

Dina Habbestad

Linnea Habbestad

Martin Sæbø Nilssen

Ida Mattson Skålevik

Carina Stautland

Annika Ådnanes

Henry Ådnanes

  Kommentarer


24. august 2019 | Logg inn | Copyright 2019 Bømlo kyrkjelege fellesråd Powered by Agrando